millega on tegu?

Baltikumi suurim ettevõtlusfestival

Kolmepäevane sTARTUp Day 2020 meelitas kohale 150 motivatsioonikõnelejat, 350 start-upi, 180 investorit ja 4400 osalejat 65 erinevast riigist. Festivalil toimusid mitmed praktilised seminarid, suhtlusvõrgustiku arendamine ja innovaatiliste lahendustega tutvumine.

meie osa

Koostöös kasvades

Oleme olnud Startup Dayga seotud aastast 2017 ja seda ainult kasvavas tempos. Viimane, veel “vanas maailmas” peetud 2020. aasta üritus oli märkimisväärne nii esinejate, korralduse kui ka väljapanekute suhtes.
Kogu expo ala oli alates esimestest kriipsudest meiega koos üles joonistatud, lähtudes funktsionaalsusest ja ühtsest visuaalsest keelest, moodustades kogu ürituse lõikes kompaktse terviku.
Ühtlasi võtsime korraldajatelt enda õlule halduskoormuse, kes suunasid kõik expo osalised otse meile. Kokkuvõttes ei pidanud korraldajad mängima telefonimängu “mis on võimalik ja mis mitte” ning said keskenduda oma põhitegevustele.

Rakendatud tooted

LEDGO valguskast

Moodulsein Multiframe

Reklaamstend - Presto

Taustasein - Curved F

Taustasein - Straight F

LED reklaampall

Väga hea koostöö!

"Kooostöö Adgorillaga oli väga hea - alati pakkusid välja loovaid lahendusi, kui mõtlesime kuidas mida teha võiks ning ka tänu teile oli meil esmakordselt nii äge info & merchi punkt. Lisaks aitas see palju kaasa, et saime demo ala ettevõtted teie poole suunata. Alati vastad ja tegutsed väga kiirelt, nii et selles mõttes on väga lihtne teiega koostööd teha. :)"

Marili Vihmann

sTARTUp Day

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!