Millega on tegu?

TOP10 kuuluv šokolaadipood maailmas

Maagilises Tallinna vanalinnas asuv šokolaadipood ja -muuseum on rahvusvahelist kõrgelt tunnustatud oma maitsete ja lahenduste poolest. Eriti põnevaks muudab loo aga fakt, et selle loojad on endine pankur ja advokaat. Tundub, et iga kesta all on siiski midagi magusat!

meie osa

Lihtsuses peitub võlu

Nagu Chocolala tootedki, pidime ka meie lähtuma puhtusest ja lihtsusest, mis oleksid oma olemuselt siiski väärilised.

Kliendile sai valitud välja LEDGO: maailma lihtsaimalt paigaldatavad ning mitmete auhindadega pärjatud valguskastid. Tegime ühtse suure kujunduse, kuid seda saab kasutada ka väiksemate juppidena. Need on ülimalt mobiilsed ja klient saab paigaldusega ise hakkama, enam pole vaja välimessideks osta kallist, aga iganenud messiseina, mis üle kleebitakse ja peale üritust prügikasti lennutatakse. Ei ole vaja ka suurt veoautot ega paigaldusmeeskonda, kes kogu kauba kohale viiks ja pärast lahti võtaks. Kõige sellega saab hakkama nüüd klient ise, hoides sellega kokku meeletu summa.

Kuna LEDGO valguskastid on sedavõrd ilusad ja efektsed, oleks patt neid ürituste välisel ajal kuskil pimedas laonurgas hoida, need on püsti vanalinna esinduskaupluses!

Rakendatud tooted

LEDGO valguskast

Chocolala messiboks

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!