Millega on tegu?

Maailma TOP10 kuuluv šokolaadipood

Maagilises Tallinna vanalinnas asuv šokolaadipood ja -muuseum on rahvusvahelist kõrgelt tunnustatud oma maitsete ja lahenduste poolest. Eriti põnevaks muudab loo aga fakt, et selle loojad on endine pankur ja advokaat. Tundub, et iga kesta all on siiski midagi magusat!

meie osa

Lihtsuses peitub võlu

Nagu Chocolala tootedki, pidime ka meie lähtuma puhtusest ja lihtsusest, mis oleksid oma olemuselt siiski väärilised.

Kliendile sai valitud välja LEDGO-d: maailma lihtsaimalt paigaldatavad ning mitmete auhindadega pärjatud valguskastid. Tegime ühtse suure kujunduse, kuid seda saab kasutada ka väiksemate juppidena. Need on mobiilsed ja klient saab paigaldusega ise hakkama. Enam pole vaja välimessideks osta kallist ja iganenud messiseina, mis kleebitakse üle ning peale üritust lennutatakse prügikasti. Ei ole vaja ka suurt veoautot ega paigaldusmeeskonda, kes kogu kauba kohale viiks ja pärast lahti võtaks. Kõige sellega saab hakkama nüüd klient ise, hoides sellega kokku meeletu summa.

Kuna LEDGO valguskastid on sedavõrd ilusad ja efektsed, oleks patt neid ürituste välisel ajal kuskil pimedas laonurgas hoida. Hetkel on need püsti vanalinna esinduskaupluses!

Rakendatud tooted

LEDGO valguskast

Chocolala messiboks

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!