Ausad Pikaajaline partner Praktilised lahendused Super Julged Praktiline Kiired Loovad lahendused Suurepärane

Oleme oma rohkem kui 8 tegutsemisaasta jooksul olnud partneriks üle 700 ettevõttele ja loonud sündmustele üle 4500 erilahenduse

Hingega teemas

“AdGorilla tiim koosneb selgelt oma valdkonna ekspertidest. Nende praktilised teadmised ja läbimõeldud soovitused abistasid meil luua suurepärase konverentsi. Alustades lava esialgse suuruse korrigeerimisest kuni erilahendus-disainielementideni välja. Nauding on teha projekte koos inimestega, kes tahavad ja oskavad teha ägedaid asju! Ekspertide kaasamine juba varajases faasis aitab luua suurepäraseid tulemusi. Soovitame väga!”.

Reigo Sinisalu

Impact Marketing Meetup, produktsiooni juht

Oleme pakutuga väga rahul

“Ürituste korraldajana seisan tihti peavalu ees, et tuleb viia üle Eestimaa erinevatesse otstesse hunnik erinevate toetajate logodega asju. Sel aastal otsustasime läheneda veidi teistmoodi ja katsetada erinevaid AdGorilla lahendusi. Oleme pakutuga väga rahul ning enam ei pea iga kord rentima kaubaautot, et kõik kaasa mahuks, kuna lahendused võtavad mõistliku koguse ruumi sõiduautoski. AdGorilla tiimist oleme saanud pidevalt ka tuge, kui mõne uue lahenduse kasutamisega veidi hädas oleme ehk omast kogemusest julgeks AdGorillat soovitada igaühele!”

Kristo Raudam

Eesti Golfi Liit, peasekretär

Oma ala eksperdid

“AdGorillaga koostöö sujus kõikides etappides ideaalselt alates sobiva lahenduse valimisest kuni kokkupakkimiseni. Nad olid alati olemas ja reageerisid kiirelt meie küsimustele ja ideedele. Suurim väärtus nendega koostöö tegemisel - nad mõtlevad aktiivselt kaasa ja pakuvad välja, mis tegelikult võiks töötada, mitte ei lähtu vaid sellest, mida me ise alguses oskasime küsida.”

Taavi Raidma

Convertal OÜ, partner ja strateeg

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!