Millega on tegu?

Eesti üks suurim mereteemaline mess

Meremessil jäetakse ankrusse üle 200 erineva veesõiduki. Lisaks on kohal ka üle 100 ettevõtja, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad merendusega seotud tooteid ja teenuseid.

meie osa

Piire saab ületada ka tulevikule mõeldes

Kui räägime ametnikest ning ametkondadest, peab eelkõige lähtuma konservatiivsest joonest, nii ka seekord. Kuid kuidas säilitada konservatiivset joont, eelarvet, hoida loodust ning pakkuda samal ajal kreatiivset ja eristuvat lahendust just ametkonnale? Suht “Mission impossible”, aga mitte meie jaoks!

Veeteede amet oli just saanud valmis uue kaardi, mille esmaesitlus oli Meremessil. Me võtsime antud detailse merekaardi ja suurendasime seda natuke, nii umbes täpselt 10×15 meetri suuruseks. Koostöös korraldajaga oli meil luba väljuda enda “boksist” ka vahekäikudesse ja pidime isegi natuke ennast ümber positsioneerima, et kõik ära mahuks. Et hoida tähelepanu staaril, lähtusime põhimõttest “less is more” ning lisasime sinna minimaalselt lisaelemente. Rest is history!

Selline mastaapne detailne merekaart oli messi naelaks, millest räägitakse veel tänapäevani. Kuna tegime selle väiksematest moodulitest, sai klient kasutada seda ka oma väiksematel üritustel. Suurt kaarti on taaskasutatud nende erinevatel messidel juba mitmeid kordi!

Rakendatud tooted

Taustasein - Curved F

Esitluslaud - Case

Digifloor põrandakate

LED stend

Tõesti uhke lahendus

On tõesti uhke lahendus ja meeldib väga. Muus osas on tore koostöö olnud. Tahaks veel teiega kindlasti maha istuda ja rääkida ka muudest võimalikest töödest, mida võiksime vajada.

Priit Põiklik

Veeteede Amet, kommunikatsioonijuht

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!