Heiki Sõmerik

Lahenduste insener

heiki@adgorilla.ee (+372) 517 9495

Heiki - OriginalGorilla - Gorillade tiimi visionäär, ideede generaator ja õpetaja. Tagab vajaliku tempo, et tiim ja projektid liiguks edasi õigel kursil ega kaotaks fookust oluliselt eesmärgilt. Salarelvad: tulemustele orienteeritus ja ekspertkogemused.

Rudolf Mannov

Tootespets-exportexpert

rudolf@adgorilla.ee (+372) 5627 2311

Rudolf the Ruc MC Rudimental aka vana ladna kala. Tagab professionaalse edasiliikumise ja emotsioonivaba lähenemise kõikidele valikutele teel ning annab erapooletu hinnangu olukorrale. Salarelvad: skeptilisus ja ekspertteadmised.

Karl Aavik

Kreatiivne projektijuht

karl@adgorilla.ee (+372) 514 1454

Karl Suur aka multitasker master ja meie pesamuna, keda kindlasti ootab ees suur tulevik! Oma nooruse kohta väga laia silmaringi ja kreatiivse mõtlemisega, pange teada julgelt proovile! Teeb copyt, korraldab, PRritab, projektitab ja selle kõige kõrvalt saab veel kõrgelt harituks ka! Salarelvad: positiivsus ja töötahe.

Heiko Teern

Disainer

disain@adgorilla.ee

Heiko aka Hugo the DesignViking - ja kujundused valmivad mängleva kergusega. Ülimuhe disainiguru, kes tagab visuaalse heaolu, kasutades oma mitmekülgseid oskusi ja annab loovatele ideedele nii 3D kuju kui trükikõlbuliku lihvi. Salarelvad: avatud silm ja lahtine käsi.

Sina

Sinu uus väljakutse

job@adgorilla.ee

Siia tuleb lühike kirjeldus sinust ja sinu uutest väljakutsetest. AdGorilla lühike uue töötaja otsingu tekst. Siia tuleb lühike kirjeldus sinust ja sinu uutest väljakutsetest. AdGorilla lühike uue töötaja otsingu tekst. Siia tuleb lühike kirjeldus sinust ja sinu uutest väljakutsetest. AdGorilla lühike uue töötaja otsingu tekst. Kuidagi tuli see blokk ju ära täita!

Keskendume käegakatsutavatele lahendustele

Loome koostöös sinuga eesmärkidest terviku ja integreerime offline projektidesse ka loovaid digilahendusi, sealhulgas heli, lõhna, sotsiaalmeediat kui ka liikuvat pilti.

Loe meist lähemalt

Tutvu referentsidega

Referentside valikus näete parimaid AdGorilla loodud lahendusi.

helista
Tõmba traati!