Millega on tegu?

Eesti põnevaimad spordi- ja vastupidavusvõistlused

Stamina Spordiklubi korraldab põhiliselt spordivõistlusi rahva- ja tervisesportlastele, kuid oodatud on ka tipptegijad. Kokku on nende korraldada 11 jooksuüritust üle Eesti.

meie osa

Klient, kellega võiks minna luurele

Koostöö Staminaga sai alguse juba enne Adgorillat ning on kasvanud vaid tõusvas tempos. Musternäidis selle kohapealt, kus klient ja teenusepakkuja mõistavad üksteist juba poole sõna pealt. Tasub aint helistada ja ja möödaminnes mainida, kui me juba teame millest jutt, mis mõõdus ja stiilis faili vaja ning kuidas peab olema järeltöötlus. Ei ole vaja hakata Tapalt tulema, selgitama, hindasid läbi rääkima. Tänu sellele suudame olla kordades produktiivsemad ja ka kiiremad. Me oleme nii mõnedki korrad toonu kastanid tulest välja, kui mõni asi on ununenud ja avastatud viimasel sekundil.
Koostöös korraldajaga oleme nii mõnelegi sponsorile tervikpaketi välja töötanud, et nad saaksid oma toetusest maksimumi.

Rakendatud tooted

Täispumbatav kaar

Täispumbatav telk

Surfilipud

Kaasamõtlev partner

“Tundub justkui oleks AdGorillaga koostööd teinud aegade algusest saadik, eelkõige sellepärast, et nad mõtlevad kaasa, ka selle peale, kuidas meil lihtsam on ning teevad vastavad ettepanekud, mitte lihtsalt ei täida tuimalt tellimusi. Tundub tõepoolest et nendele ei ole midagi takistuseks, oleme jäänud asjadega ka väga hilja peale, kus meil pole isegi kujundusi olnud, kuid nad on alati leidnud lahendused ja õigeks ajaks asjad valmis saanud!
Kui esialgu oli AdGorilla pigem tootmispartner, siis viimased aastad saame ka kõik disaini ja turunduslikud tegevused-kampaaniad nende käest. See on aga ülimalt meeldiv, kui sul on vastas kaasamõtlev partner, kes on oma ala proff ning sa ise saad tegeleda enda päris tööga.”

Urmo Raiend

Stamina Spordiklubi juht, mitmete spordivõistluste peakorraldaja

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!