kellybar simple session
millega on tegu?

Viiekordse X-mängude võitja freestyle-suusataja Kelly Sildaru ja tema venna Henry nimelised  kohukesed.

Peadpööritavaid trikke sooritav Kelly viskas koostöös Eesti tippkokaga poelettidele oma brändiga kohukesed. Maiuspalad jõudsid nii kodumaa kui ka lähiriikide kauplustesse.

meie osa

Kreatiivse offline´i algus

Midagi nii erilist ei saanud lahendada standardsete toodetega. Võiks öelda, et see oli meie esimene suurem töö kreatiivse offline agentuurina. Meie teha oli kogu ürituse ülesehitus, logistika, müügikorraldus, transport, paigaldus ja tootmine.

 

Rakendatud tooted

Kuubiktumba

LEDGO valguskast

Kott tool

Täispumbatav kaar

Täispumbatav telk

Surfilipud

Kindel ja kaasamõtlev partner

“AdGorilla aitas Kelly uue kohukese 2018.alguses turule tuua. Kasutuses olid erilahendused, tegevused ja elevust jagus! Eduka lansseerimise ja kampaaniate tulemusena ületas esimese kuu müük ületas planeeritut üle 3 korra, ehk eestlased sõid KellyBar-e mitu tonni rohkem, kui osati eeldada. Tänagi on AdGorilla KellyBar-le kindel ja kaasamõtlev partner. Oleme koos loonud lahendused üritustele, nagu SimpleSession, Tähtede Mäng, Latitude59, Maijooks, Tallinna Maraton, I Land Sound jm. Plaanime koos, kuhu ja kuidas, sealhulgas aitab AdGorilla tiim korraldada kogu logistika, paigalduse ja müügi.”

Lilian Talving

KellyBar

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!