Millega tegu?

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine 2017

2017. aasta teisel poolel oli Eestil au olla esimest korda ajaloos Euroopa Liidu eesistuja, millega kaasnes ka hulk kohustusi ning vastutusi.

meie osa

Tunneme kella ja meie peale saab kindel olla!

Pea kõik viidandus ning seinalehandused olid meie tehtud. Kuna disainielemente oli vähem, kui ürituste asukohtasid, oli meie korraldada kogu logistika terve poolaasta vältel, et iga taustasein ning soovitud element oleks õigel ajal õiges hotellis, konverentsikeskuses või ministeeriumis.

Erinevad kujundused, mis kuhu läheb, kas vajatakse koos paigaldusega või ilma, kui ilma siis kontrollida kas saime tooted tagasi ikka “terviklikul kujul”, kas keegi oli ajanud kuskile kohvi peale ja antud kangas tuleb pessu saata, jne olid vaid mõned küsimused antud perioodil meie igapäevatööst.

Läbi oskusliku planeerimise, tulime kogu ülesandega suurepäraselt toime!

Rakendatud lahendused

Taustasein - Straight F

Reklaamstend - Ring

Paindlikud ja loovad

"Koostöö AdGorillaga oli igati tulemuslik. Vaatamata ülitihedale ajakavale ning tähtaegadele, oli nende meeskond konstruktiivne ning valmis teostama tellitud töid soovitud ajakavas. AdGorilla oli oma tegevustes nii paindlik kui ka väga loov, pakkudes alati ise välja parimaid võimalikke lahendusi meie jaoks."

Birgit Prikk

Eesti EL Nõukogu eesistumise turundusjuht

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!