Millega on tegu?

Terviklahendused üldise elukvaliteedi tõstmiseks

Delaval pakub lahendusi farmi toodangu, loomade heaolu ja elukvaliteedi edendamiseks. Nende kogemused küündivad juba 130 aasta pikkuseks, mis muudab nad usaldusväärseks partneriks.

meie osa

Uuenduslikud lahendused

Klient pöördus meie poole, et korraldada väljapanek küll konservatiivsel moel, kuid uuenduslike lahendustega ehk mitte “nii nagu on alati tehtud”.

Uuenduslikkus ei pea olema kallis ja utoopiline. Meie kanda jäi ka kogu messiboksi disain, kasutasime ära stendide eristuvaid kujusid ning lõime ühtse terviku. Kuna eelarve oli piiratud, sobitasime ideaalselt kokku juba olemasolevad elemendid eelmisest aastast uute lahendustega.

Kasutatud tooted

Taustasein - Straight F

Reklaamsein - Vario Wave

Reklaamstend - Presto Light

Kõik jäid rahule!

“Meil oli ajaga üsna kitsas, kuid isegi piiratud ajaressursiga sai lõpptulemus suurepärane, nii et meie olime väga rahul ning jäime ka klientidele silma. Wave ja Straight seinu pildistasid nii konkurendid kui ka kliendid. Kujundaja teeb suurepärast tööd ja aitab mõttekillukestest ja piltidest kokku panna pilkupüüdva terviku!
kõik jäid rahule, nii meie inimesed kui kliendid. Väljapanek oli eelmistest aastatest üsna erinev ja seda ikka heas mõttes, et oli vaheldust ja uudsust”

Kristi Sepp

DeLaval OÜ, Sales support

Alustame koostööd

Suurendame sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.

helista
Tõmba traati!